Profesionálne služby pre počítače, notebooky a IT techniku
Špičkové počítačové zostavy pre hráčov a profesionálov.

 • 0902 586 262
 • servis@acw.sk

Špičkové počítače pre individuálne potreby

Prečo zvoliť zostavu od nás?

 • Skúsenosti a know-how v obore nám nechýbajú. Počítačom a IT sa s nadšením venujeme takmer 15 rokov so špecifickým zameraním na ich zostavovanie, servis a individuálnu úpravu.
 • Pridaná hodnota oproti konkurencii - zostava od nás predstavuje najlepší možný pomer výkonu a kvality za Vaše peniaze.
 • Neustále sa vzdelávame a sledujeme najnovšie trendy a testy hardvéru a softvéru, čo z našej ponuky robí vždy najaktuálnejšiu a najvýkonnejšiu z daného segmentu trhu.
 • Profesionál profesionálovi, hráč hráčovi. Vieme, čo Vaše aplikácie a hry vyžadujú, a podľa toho prispôsobujeme finálny návrh. U nás nedostanete podpriemerný nekvalitný produkt s nálepkou herný stroj či pracovná stanica.
 • Vašej zostave sa od návrhu až po odovzdanie venuje jeden človek. Zostava od Nás odchádza riadne preverená v testoch i reálnych aplikáciách a je teda pripravená na okamžité použitie.
 • Ako jedna z mála spoločností na Slovenskom a Českom trhu poskytujeme individuálne riešenia zostáv na mieru pre každého, kto nás osloví. Nenútime každému zákazníkovi to isté – pozorne zisťujeme Vaše požiadavky, aby sme Vám mohli pripraviť presne to čo potrebujete.
 • Nejedná sa o nejaký narýchlo pozapájaný pásový produkt na počkanie. Každá zostava, ktorá od nás odíde, je našim podpisom a odkazom, preto je jej vždy venovaná maximálna pozornosť a starostlivosť.
 • Nie sme viazaní na kamennú predajňu či sklad, objednáme vždy to, čo potrebujete. Našim klientom pravidelne sprostredkujeme či pomáhame i s dodaním dielov z USA alebo Číny.
 • Pred zahájením zostavy sme pripravení s Vami konzultovať výber a opodstatnenie každého komponentu. Bezproblémovo komunikujeme aj počas sviatkov či večerných hodín.
 • Zakladáme si na spokojnosti svojich zákazníkov. O tom sa môžete sami presvedčiť na našej Facebookovej stránke.
 • Či už ste náruživým hráčom a chcete zdieľať svoje herné zážitky prostredníctvom streamu, vývojár 3D aplikácii, programátor, lekár, účtovníčka, grafik, fotograf, video editor, architekt či dizajnér, naša zostava je pre Vás to pravé.

Naša zostava Vás nesklame

Hoc sa problémy s kompatibilitou, „zlým kusom“ z výroby a stabilitou u komponentov objavujú čoraz menej, stále je reálne sa s takýmto problémom stretnúť. Náhly pád OS či takzvaná „modrá obrazovka“ je to posledné čo profesionál pri práci či hráč počas streamu potrebuje. Vieme o tom, a preto dbáme, aby sa riziko podobnej situácie úplne odstránilo.

 • Všetky diely a súčasti zostavy ktoré vyberieme sú vyvážené a medzi sebou plne kompatibilné.
 • Nezáleží na tom, či je Vaším zadaním počítač do účtovníckej kancelárie alebo výpočtová stanica, každá zostava od nás odchádza preverená náročnými záťažovými skúškami všetkých komponentov.
 • Zostava je testovaná pod dlhodobou aj náhlou záťažou. Sleduje sa rýchlosť, odozva, teploty a limity chladenia. Cieľom testovania je skalopevná stabilita za každých podmienok.
 • Výsledkom je produkt, ktorý neexceluje len hrubým výkonom, ale najmä svojou spoľahlivosťou a prevádzkovými vlastnosťami.

To najlepšie na trhu. Bez kompromisov.

Najdôležitejším aspektom pri realizácii výkonnej zostavy je správny výber komponentov. Každý diel sa skladá zo stoviek elektronických či mechanických súčiastok, kde každá z nich má menšiu či väčšiu rolu na chode celého stroja. Nevhodne zvolený napájací zdroj s poddimenzovanou elektronikou či nekvalitným ventilátorom môže vďaka jedinej súčiastke spôsobiť nefunkčnosť PC, nenávratné poškodenie elektroniky či stratu dát. V našich zostavách používame výhradne certifikované a praxou overené diely a postupy s predpokladom dlhodobej, stabilnej a hlavne bezpečnej prevádzky. Každý diel počítača sme pripravení konzultovať priamo so zákazníkom – naše riešenie tak dokáže splniť všetky požiadavky a potreby daných aplikácii.

 • Sme nestranní. Diely vyberáme na základe prevádzkových vlastností, nie marketingu či značky.
 • Všetky nami ponúkané a používané komponenty máme osobne alebo v rámci partnerských vzťahov otestované, aby sme zaručili výkonnú a bezchybnú prevádzku počas záruky i po jej uplynutí.
 • Zdroj a ostatné komponenty dimenzujeme nad reálnu záťaž či použitie, s ohľadom možného upgrade v budúcnosti
 • Nepoužívame nekvalitné a lacné produkty bezmenných značiek

Maximálny výkon, minimálny hluk

Hudobník v štúdiu, architekt či dizajnér v kancelárii. Pri kreatívnej a psychicky náročnej činnosti človek ocení čo najmenej rušivé prostredie. Cvakanie disku alebo hluk ventilátorov – bežné vedľajšie javy práce s počítačom, ktoré po čase môžu byť rozptyľujúce, nepríjemné až škodlivé. Pokiaľ máte radi ticho, prípadne Vaša práca vyžaduje minimálne zvukové emisie, máme pre Vás riešenie. Našou špecializáciou sú tzv. LN a ULN (Z anglického Low Noise a Ultra Low Noise) zostavy, ktoré je možné použitím správnej kombinácie hardvéru a nastavení odladiť do tichej, nepočuteľnej či pasívnej prevádzky. To všetko pri zachovaní stability, výkonu a bezpečných teplôt v záťaži.

 • Pracujeme so značkami ako Noctua, Nanoxia či Noiseblocker, ktoré predstavujú momentálnu špičku trhu v segmente tichého chladenia.
 • Naše riešenie nevyžaduje zbytočné investície do kontrolerov či regulátorov s obmedzenými funkciami a neestetickým vzhľadom.
 • Otáčky ventilátorov sú riadené automaticky v závislosti od teploty a záťaže komponentov – nedochádza teda k prehrievaniu.
 • Kvalitný chladiaci základ (skrinka, chladič a ventilátory) prežije viacero generácii hardvéru bez nutnosti výmeny.

Finálna suma, žiadne príplatky

Kúpou zostavy od ACW nezískavate len fyzický produkt. V cene je započítaný každý detail, od konzultácie komponentov a návrhu, až po realizáciu a odovzdanie počítača pripraveného na prácu.

Požiadavka zákazníka a návrh

Vaše požiadavky radi prediskutujeme telefonicky, prostredníctvom e-mailu či Facebooku, osobne v našej kancelárii, prípadne po dohode kdekoľvek v okrese Liptovský Mikuláš, tak ako to vyhovuje Vám. Po zohľadnení určenia a rozpočtu vytvoríme návrh zostavy k Vášmu posúdeniu či pripomienkam.

Realizácia

Po odsúhlasení návrhu nasleduje objednávka a kompletizácia zostavy. Všetky komponenty skontrolujeme a namontujeme. Na procesor sa vždy aplikuje teplovodivá pasta prémiovej triedy. Po osadení všetkých komponentov nasleduje usporiadanie a vyviazanie kabeláže tak, aby nebránila prietoku vzduchu, nezachytávala na sebe prach a zostava pôsobila esteticky čisto.

Aktualizácia a nastavenie BIOS / UEFI

Nasleduje spustenie zostavy a overenie správneho chodu. Vykonáme Flash BIOS rozhrania na aktuálnu verziu a jeho korektné nastavenie. Pokiaľ to základná doska umožňuje, profil nastavení uložíme pre budúcu potrebu zákazníka, a to i vrátane prípadného pretaktovania.

Inštalácia operačného systému

Pokiaľ si zákazník k zostave zakúpil licenciu na operačný systém, OS nainštalujeme spolu s najnovšími ovládačmi zariadení a softvérom od výrobcu hardvéru.

Inštalácia užívateľského softvéru

Súčasťou inštalácie sú taktiež voľne dostupné programy - internetové prehliadače, videoprehrávače, komunikačné programy a podobne. Inštalujeme aj zakúpený profi softvér dodaný zákazníkom, ako napríklad Adobe Photoshop a podobne. Samozrejmosťou je čistá inštalácia bez zbytočných prídavkov alebo nepotrebných doplnkov.

Pretaktovanie a odladenie

Pokiaľ je súčasťou zadania, vybrané komponenty pretaktujeme a odladíme pre najvyššiu možnú frekvenciu pri zachovaní nízkych teplôt a efektivity zostavy. Stabilitu pretaktovania otestujeme náročnými záťažovými testami a simuláciami. Nastavíme otáčky ventilátorov v závislosti od teploty. Týmito krokmi dosiahneme značné zvýšenie výkonu oproti zostave bez pretaktovania.

Odovzdanie zostavy zákazníkovi

Doprava v okrese Liptovský Mikuláš je u každej zostavy zdarma. Pri objednávke viacerých zostáv, prípadne pri zostave ktorej cena presahuje 5000€ platí doprava zdarma na celom území Slovenskej Republiky. K dispozícii je taktiež osobný odber v servisnom stredisku, prípadne doprava kuriérom.

Bezproblémový upgrade

 • Na zostavu neaplikujeme nijaké plomby alebo záručné pečate. Prípadná údržba zákazníkom je tak bezproblémová.
 • Záruka sa týka jednotlivých komponentov a zostavy zvlášť – zákazník teda môže zostavu kedykoľvek svojvoľne upgradovať alebo pozmeniť jej konfiguráciu, za predpokladu zvolenia kompatibilných komponentov a správnej montáže.
 • Každá zostava od ACW prichádza so zárukou na prácu technika. V zostave nenájdete nezapojené ventilátory, nepotrebnú kabeláž či nesprávne zapojené komponenty.
 • Na vybrané diely poskytujeme predĺžené záruky v lehote 36 až 120 mesiacov podľa konkrétneho prípadu výrobcu. Pokiaľ nie je uvedené inak, platí štandardná záruka v lehote 24 mesiacov.